UNIFACISA - Flamengo Basketball Tahminler
Maç tahminleri
01/11/2024
UNIFACISA
Flamengo Basketball
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 01.11.2024 19:42
Kim kazanır?
Puan Durumu
| Takım | O | K | Y | TP | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Flamengo | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | 4 | 1 | 380:323 | 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18. UNIFACISA | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 1 | 2 | 223:237 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Slovakya Şampiyonası
MBK Lucenec-Nitra Blue Wings
WNBA Commissioner’s Cup
New York Liberty (Bayanlar)-Las Vegas Aces (Bayanlar)
Uruguay Şampiyonası. 2.Bölüm
CA Stockolmo-CA Marne
Deportivo Sayago -Montevideo Basket
Verdirrojo Montevideo-Urupan de Pando
Bahis ipuçları
2 / 10 tüm müsabakalarda son maçların %'si berabere bitti
Mərc:1x2 - X
4 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların UNIFACISA 'si
6 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı UNIFACISA için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K1
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi UNIFACISA 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı UNIFACISA 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Flamengo Basketball 'si
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi UNIFACISA 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
6 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı UNIFACISA 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 tüm müsabakalarda son maç Flamengo Basketball yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların UNIFACISA 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 10 Takımlar arasındaki son maçların UNIFACISA 'si galibiyetle sonuçlandı
3 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Flamengo Basketball 'si yenilgiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K1
6 / 10 tüm müsabakalarda son maç UNIFACISA yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Flamengo Basketball 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Flamengo Basketball 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 01.11.2024 19:42